Montojm granit shkall dhe keramik

Blihet nga: dion 24 Dhj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
punojm edhe me ndrrim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim