Mountain Bike(GT AVALANCHE 1.0)Urgjent Urgjent

Blihet nga: Granit 07 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent 270 euro

Shes Biqikleten Mountain Bike Gt Avalanche ALL TERRA 1.0 modeli i vitit 2010 , shum e mir per male dhe e qendrushme te gjithat paisjet i ka te veta origjinale , Esht e perdorur ne disa raste por esht mjaft e ruajtne me shum rrin e pa perdorur thuajse 1 her ne javt i hypet , te gjith paisjet i ka shimano origjinal .
-
-

Specifikat e Biciklles jan keto :

-
-

LLoji - L ( Sferena e aplikimit ( MTB )
Materiali - Alumin
me armortizim me ajer te naftes me mundsi bllokimi ne nje pirun .
PEsha - 14 Kg
Frenat Me ulje Glicerin
Armortizimin teper Funksional e tmir
-
-

Rrotat-
Diameter - 26inq
Emri - Kenda Nevegal, 26x2.1 - WTB SX-24 ATB
MAteriali - Aluminum Alloy

-
-

Frenat -
Emri i frenave te perparme - Tektro Auriga Comp
Lloji i frenave e përparme - Disk (hidraulike)
Emri i frena pasme - Tektro Auriga Comp
Lloji i frenat e pasme - Disk (hidraulike)

-
-

Transmetimi -
Numri i shpejtësive - 27
Emri Derailleur pasme - Shimano SLX RD-M662-SGS Shadow Top Normal
Emri i Derailleur përparmë - Shimano Deore
Emri i transportit - Shimano
emri i rrombullakut te pedalet - SRAM, 11-32T me pedale klasike

-
-
Timoni -
dizajni i timonit - i Dredhur
-
-
Mundeni mu kontaku permes Viber - Whatsup -> 045625297

Te Gjitha Paisjet i ka Te Veta Origjinale Fabrikisht asgje Su prek mu ndrru as kurgjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim