Opel Corsa Cdti

Blihet nga: Opel Corsa 12 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Opel Corsa Cdti 1,7
Vetem nga pronari i saj, qe ka rexhistrim, qe nuk eshte ne hipotek dhe qe eshte i servisuar
E blej edhe pa rexhistrim por me dogane dhe homologim te ardhur nga Zvicrra.
Me kontaktoni per oferta serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim