Passat TFSI(turbo FSI) 2008

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: visar 21 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lypi Passat tfsi 2,0 benzin(turbo FSI) .

ne gjendje shum te mir dhe me kilometra pak modeli highline ose diqka me lkure
mundesisht me kan manual dhe jo karavan ju lutem vetem shites serioz ,

Ngjyra nuk osht gajle qkat ka extra ma mir osht dhe munsisht mos te jet model i amerikes
te kaluara mos te ket shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim