Vetura nga 0-5500

Blihet nga: rexha 01 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blejm vetura me targa te huaja dhe rks. vetura qe nuk i perdorni dhe te aksidentuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim