Veture pa dogane

Blihet nga: Vetura 05 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej veture gjermane pa dogane dhe te vitit me te ri se 2006 ne vlere deri 8500 euro para te gatshme. Te interesuarit me shkruani ne email.

Poashtu ndonje veture gjermane me dogane por e ruajtun deri ne 10 000 euro para te gatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim