blejm vetura targa te huja timon anglez

Blihet nga: rexha 06 Jan 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
blejm vetura me targa te huja normal ...me timon anglez dhe rks defekt dhe te aksidentuara wv opel peugeot etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim