blejm vetura te huja.... rks dhe timon anglez

Blihet nga: rexha 01 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura me targa te huja me targa rks me timon anglez dhe te aksindentura wv mercedes opel peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim