Blihet euro paleta EUR-EPAL

Blihet nga: Milenko 23 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Të nderuar Zotërinj,
Nëse ju jeni një kompani që ka një sasi më të madhe të paleta euro vulosur (EUR-Epal) dhe se ju jeni mbipeshë dhe keni shitur ne jemi të interesuar në bashkëpunim. Bashkëpunimi me kompaninë tonë mund të arrijë çmimin e më të favorshme të blerjes. Nevojat tona janë të mëdha dhe kërkesa gjatë gjithë vitit. Na kontaktoni! Të gjitha të informacionit dhe serioze hetimet mund të jetë mbi mesazhet ad ose telefonin +381605504464 (Ky telefon mund të më kontaktoni nëpërmjet aplikimit celular Viber dhe icicles)
Të fala,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim