Kerkoj dyer Dritare

Blihet nga: dardan 12 Sht 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kerkoj dyer Dritare te perdorura me pare mirepo te rujtura mundesisht dimesionet te jene 1.40 me 0.80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim