Kërkoj 2 SALDUES

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: METAL BEKA 17 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kërkoj 2 SALDUES me përvojë pune
Të interesuarit të lajmërohen në këta numra
044/333/097 DHE 049/333/097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim