6 kariga per shpi drunit

Blihet nga: lulzim 19 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
une kome ble 6 kariga drunit per tavolinj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim