Blej karroca dhe bicikleta te femijeve me qmim ..

Blihet nga: Avni 24 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Blejm karroca dhe bicikleta per femije,me qmim te arsyeshme ,per me shum mund te me telefononi ne +386-49430054 - ky numer ben edhe ne viber , Ps.ne email mos me shkruani se nuk e perdori, ju flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim