BLEJ Mini frigorifer

Blihet nga: fadil 18 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Blej nese ka dikush mini frigorifer numri i tel 049636264 ben edhe viber
edhe nese esht per vetur ben .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim