Blej Friz

Blihet nga: Arben 15 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Blej friz, mundesisht duhet te jet ne gjendje te rregullt, si dhe estetikisht ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim