Blej friza me shumic dhe pakic edhe me defekt

Blihet nga: sazan 06 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
blej friza me shumoc dhe pakic edhe me defekte qe jon 045561322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim