paisje shtepiake, elektronike

Blihet nga: teuta 25 Gsh 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
blej frigorifer te vogel, cmimi te jet i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim