Kalldaj, kamin me pelet

Blihet nga: Melihate 23 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Blej kamin me pelet te 18-21kW te perdorur apo edhe te ri me nje cmim te arsyeshem.
Per me shume kontaktoni ne 045578265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim