Kalldaj, kamin me pelet

Blihet nga: Melihate 23 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Blej kamin me pelet te ri apo te perdorur me nje qmim te arsyeshem.
Per me shume kontaktoni ne nr. 045578265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim