BLEJ Lavatriqe GORENJE me DEFEKT

Blihet nga: LABI servis 07 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Blejm lavatriqe te perdorura gorenje me defekte dhe vim i marim ne shtepit e juaja. tel: 045212259

BEJME dhe SERVISIMIN e LAVATRIQEVE GORENJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim