Lavatriqe me DEFEKT me shumic dhe pakic

Blihet nga: LABI servis 10 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Blej lavatriqe gorenje , beko , samsung me defekt 15 euro. tel:045 212 259 dhe Wiber +37745212259 dhe vim i marim ne shtepit e juaja.

bejme dhe servisimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim