Blejm Klima

Blihet nga: trimi 12 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Blejm klima te perdorura te gjitha llojet dhe te gjitha madhesit nese keni klima qe nuk ju hyn ne pun thirrni ne nr
045 33 88 30

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim