Blejme TERMO te perdorta

Blihet nga: Agim 19 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Blejm termo , te modelit si ne foto.
Kontakto vetem ne viber +37744819281.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim