Urgjent telefoni dhe ora dores patek fillip

Blihet nga: htc dhe or dore urgjemt te ardhura nga zvicrra 180 05 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes urgjent telefonin htc dhe oren e dores patek fillip automatik Te ardhura nga zvicrra 180 dyjat shum pak Te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim