Kerkoj korg profesi

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: korg 07 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj me ble korg profesi me qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim