Kerkoj me blej Korg M3

Blihet nga: Tope 07 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj me blej Korg m3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim