M3 korg

Blihet nga: Fatlum Allaraj 04 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj te blej nje korg M3deri ne 1000 € maximumi. te jet pak e perdoret normal ne gjendje te mir pune
per te interesuarit te me kontaktojn ne kta numra telefoni
+38649614066
Ose ne viber
+38649320503
Ju faleminderit me respekt
Fatlum Allaraj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim