M3 korg

Blihet nga: Fatlum Allaraj 04 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj te blej nji korg M3 maksimumi deri ne 1000€ te jet e perdorur por ne gjendje te mir pune te jet e mbajtur mir
per tegjith ata te interesuarit ju lej numrat e tel
+38649614066
Ose ne viber
+38649320503
Me kontaktoni ju faleminderit
Respekt Ngaun
Fatlum Allaraj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim