blej RAM per Korg m3

Blihet nga: skenda 24 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
blej ram memorje 256 per Korg m3 te jet qmimi e arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim