blej piano elektrike

Blihet nga: ilir 15 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
piano elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim