Dj controller

Blihet nga: Visar 21 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kerkoj controller per DJ pioneer sr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim