KERKOJ BELG MALINOS ORIGINAL SHUM AGRESIV

Blihet nga: Shefki 11 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Belg Malinosi duhet te jet shum agresiv dhe mosha prej 1vjet deri 3vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim