Kerkohet qeni i humbur!

Blihet nga: Dea 23 Tet 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qenushi jone Ninu (raca: Shih Tzu; Ngjyre: Bardh dhe Zi; Lartesi: ~30 cm nga toka) ka humbur nga Lagjja Aktash. Ninun nuk e kemi gjete ende. Ju lutem nese rastisni te shihni kete qenush lehte te identifikueshem (meqe nuk e ka nje sy) na lajmeroni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim