Blej

Blihet nga: ......... 08 Tet 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
BLEJ KANARINC/BILBIL SLLAVUJAR, MASHKULL ME NGJYR TE GJELBERT TE MBYLLUR, OSE E QEL, ARSYEJA QE KERKOJ KET KANARIC/BILBIL ME KET NGJYRE DHE GJINI SEPSE KENDOJNE SHUME GJAT DHE KAN ZERIN E NALT,POR QE JENI TE SIGURT QE NGJYRA TJETER E SLLAVUJARIT KENDON, ATEHERE MA DESHMONI, NESE KENI TE TILLE ME LAJMERONI
MOS ME OFRONI MOZAIKA, MALINOA OSE TJERE KANARINCA QE NUK KENDOJNE, PARA SE ME E BLE KISHA PAS DESHIRE TA SHOH DHE NDEGJOJ NE VIDEO
FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim