Kerkoi Qift Tigrica - papagaj me vez te tyre

Blihet nga: Driton 23 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Kerkoi Qift Tigrica - papagaj me vez te tyre dhe me shtepiz te tyre kafazin e kam vetem qifti me vez dhe shtepi te tyre te drurit te jen me qmim te volitshem me shkruani ne email nese keni ju mirpres
gjitth te mirat ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim