Blej libra të llojeve të ndryshme Shqip, Ang,Gjer

Blihet nga: Adrian 06 Sht 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej libra të llojeve të ndryshme. Disa prej librave munden me kanë :
Don Kishoti ( 2 vëllime) nga Miguel de Servantes
Udhëtimet e Guliverit nga Jonatan Swift
Hamleti nga William Shakespeare
Makbethi nga William Shakespeare
Lulja e kujtimit nga Foqion Postoli
Kozeta nga Victor Hygo
Dhe shumë vepra tjera kryesisht në prozë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim