Blej revista, libra dhe gazeta te vjetra

Blihet nga: Rizah Deshishku 25 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam i interesuar per koleksione te ndrysme te librave, revistave dhe gazetave te vjetra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim