Jelek per vajza

Blihet nga: Sabrie 22 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Kemi jelek me krrabza dhe grep.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim