Blej FanPage

Blihet nga: Halim Krasniqi 09 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fanpage - Me fansa te shteteve te jastme , dhe te jet sipas mundesis mbi 50K

Kontaktoni ne Email ose Nr.Mobil ( Viber, Whatsapp )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim