Blejm akumllatora

Blihet nga: Leart zariqi 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm akumllatora me shumic dhe pakic te tgjitha masav te perdorur numri kontaktus 044503574
-045584683


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim