Kerkoj frizere dhe punetore per depilim

Blihet nga: xxx 07 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kam lokalin ne qender te prishtines dhe me nevojiten dy punetore: nje frizere dhe nje punetore per depilim.

Ju falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim