Kerkoj lokal!! Per blerje jo per qera

Blihet nga: B b 19 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Un kerkoj Nje lokal ne prishtin mundisht ne vend Central dhe duhet te jet ne gjendje qe ta lshoj me qera dhe minimumi i qeras duhet te jet 800 Deri 1500 Euro ne muj Nese ka dikush ksi lokale ne shitje ju lutem me Kontaktoni jam i gatshum ti paguaj Deri 150000 Euro ne dor menjeher cash!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim