Kerkoj nje Fan Page te Facebook-it

Blihet nga: Laurit 01 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Kerkoj nje fan page te facebook-it te ndonje aktori apo kengetare qfar do qoft vetem te kete ndjeksa te shumt dhe te jashtum.
per me shume kontaktoni me kete email'
lauritgashi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim