( BLEJ ) Banese te Royali

Blihet nga: arber Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banese te Royali te jete deri ne katin e peste.
Pagesa e gatshme, te jete me dy dhoma Gjumi dhe me nxemje qendrore

Vesa

045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim