Banes ne Prishtin

Blihet nga: Ekrem 19 Pri 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Une dhe Familja ime deshirojm ta kem nje banes ne KOSOVEN ton te dashur ne Prishtin
Banesa duhet te kete 3 deri ne 4 dhoma te kete dokumenta te rregullta te mos jet me lart se kati i katert.
Qmimi te jet i arsyeshem sipas brutoprodhit te shtetit te mos krahasohet me vende europjane se kosova eshte shume larg pra mos e teproni me qmim.
Me padurim i pres ofertat e sinqerta, banesen e paguaj me para ne dore vetem te me pelqej.
Me pershendetje
Ekremi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim