Blej banesë në kompleksin "Royal"

Blihet nga: A 16 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj banesë në kompleksin "Royal" në lagjen Mati 1 me sipërfaqe rreth 80m2-90m2, me sallon dhe dy dhoma gjumi ndërsa kati nuk ka edhe shumë rëndësi.

Mund të më shkruani edhe në Viber në këtë numër:


+377 44 809 272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim