Blej dy banesa ne Prishtine

Blihet nga: Fazli Halilaj 02 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Urgjent --Blej dy banesa :- Kati i perferuar 2;3;4;5;ne te njejten hyrje-- me siperfaqe prej 65-70 m2 dhe 75- 90 m2
me çmim deri ne 650 euro \meter.
Banesat duhet te ken dokumentacionin e rregullt .
Kontakti ;-mob. +37744313471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim