Appartement/garsonjerë

Blihet nga: Avdo 18 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej një banesë të vogël (banesë njëdhomëshe, garsonjerë) në pjesën qendrore të Prishtinës, në katët e ulta, me furnizim të rregullt me ujë dhe ngrohje (munësisht, nga termokosi).
Dokumentacioni, të jetë në rregull.

Paguaj me të holla në dorë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim