BANES NE PRISHTINE

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Partners + PR 01 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BLEJ BANES NE PRISHTINE QENDER , OSE RETH QENDRES .
Kushtet : banesa duhet te posedoj dokumentacionin e regullt , ku mund te behet perkthimi te Noteri
siperfaqe prej : 75 m2 deri ne 110 m2 .
pagesa behet komplet kesh menjeher pas mareveshjes .

Nese posedoni ket ofert ju lutem na lajmroni ne Zyren ton Partners - PR , gjindemi ne Prishtine ne rrugen Adrian Krasniqi , afer ambasades te Zvicres dhe Univerziteti ISPE dhe FAMA .
ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim