BLEJ BANES NE PRISHTINE rreth 100 m2 Cmimi der..

Blihet nga: Elisah Isufi 20 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BLEJ BANES NE KETE LAGJE
MAT 1 KOMPLEKSI TREGTIA SI DHE NE KALABRI
Banesa duhet te jete rreth 90 deri 100 m2
Kati i preferuar 2 deri 6

Banesa duhet te kete kete renditje ;


SALLON ME KUZHIN
2 Dhoma gjumi
1 banjo
1 wc ndihmse
1 shpajz

PAGESA BEHET KESH

PER INFROAMCIONE SHTES
044-544-881
049-186 363 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim